Trend Alarmı: Boyun Bandanaları

Trend Alarmı: Boyun Bandanaları
11 Kasım 2015 13:38

Stilinizi anında asi ve genç ruhlu bir görünüme kavuşturan bandanalar geri döndü. Fakat 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda bandanalarımız saçımıza değil boynumuza takacağız.

Sonbahar yaklaşınca sadece sıcaklarda hayatta kalabilmek için giyindiğimiz kıyafetlerimize zevkimize göre aksesuarlar ekleyebileceğiz. Bu noktada e sevdiğimiz aksesuarlar fular ve şallar. Fakat 2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda yepyeni bir trend ile karşı karşıyayız: Boyuna takılan bandanalar.

Fularlardan farklı olarak daha sportif ve asi olan bu aksesuar, biraz vahşi batı esintileri taşıyor. Sportif giyinme trendinin gittikçe yükseldiği şu son zamanlarda kolye ve boyunluk gibi aksesuarlara farklı bir alternatif niteliğinde olan bandanaların her zevke hitap edenini bulmak mümkün.

Sokak modasında bir süredir dikkatimizi çeken bandanalar, ilk olarak festivallerde kendini göstermeye başlamıştı. Her ortamda stilini ortaya koyan moda bloggerları, onca sıcağa rağmen yaz aylarında festivallerde boyun bandanaları ile karşımıza çıktılar. Bu sonbahar sezonuna damga vuracağa benziyor.

Bir Yorum Yazın

Reklam Alanı

Facebook Kutusu

Tasarım ve Programlama Engin Tasarım