HAKKIMIZDA

Sevgili okurlar,

Çanakkale Aktüel Dergisi, 2010 yılının Aralık ayında ilk sayısı ile okurlarına merhaba demiştir.

Ülkemizin kültür seviyesi yüksek, ender illerinden olan Çanakkale’de; devlet kurumlarının dahi başaramadığı sürekli dergi yayıncılığını başarabilen tek yayın olan Çanakkale Aktüel Dergisi, uzun yıllar bu başarısını ve basılı dergi yayıncılığı ısrarını sürdürmeyi hedeflemektedir.

Her ay, düzenli olarak yayınlanan, kuşe kâğıda baskılı, ortalama 132 sayfalık dergimizin yeni sayılarını ve arşiv sayılarını her daim internet sitemizdeki arşiv bölümünden e dergi formatında da takip edebilirsiniz.

Çanakkale Aktüel Dergisi, yayın politikasında kendine özgü bir tarz belirlemiş ve bu tarzı da Çanakkale halkı tarafından sevilmiştir. Zaman içerisinde tabi ki ufak tefek değişikliklerle yayın hayatına yön vermiş olan Çanakkale Aktüel Dergisi; kadın, moda, magazin, sağlık, gezi, söyleşi, yöresel başlıklarındaki ana konularından asla taviz vermemiştir.

Çanakkale Aktüel Dergisi’nin, basılı yayınları tamamen ücretsiz olarak kent halkına ulaştırılmaktadır. Herhangi bir yerde para ile satılmamaktadır.

Dünya çapındaki dergilerin dahi basılı yayıncılığı yavaş yavaş terk ettiği, ülkemizdeki pek çok derginin kapanmaya devam ettiği günümüzde, Çanakkale Aktüel Dergisi, Çanakkale halkından aldığı cesaret ve desteklerle baskı tirajını daha da arttırarak çok daha fazla kişiye ulaşmayı devam ettirmektedir.

Dergimiz Çanakkale Aktüel, hiçbir siyasi görüşe ya da hiçbir kurumun maddi desteğini almamaktadır. Tek geçim kaynağı olan reklam geliri ile yayın hayatını sürdürmektedir.

Bin adet el ilanı bastırmaktan dahi daha ucuza kalıcı ve on binlerce kişilik okur kitlesine ulaşabilmenin tek yolu Çanakkale Aktüel Dergisi’dir.

Reklam Alanı

Facebook Kutusu

Tasarım ve Programlama Engin Tasarım