Article

2018 İLKBAHAR-YAZ EN TREND SAÇ KESİMLERİ

Asimetrik bir bitişle yenilenen modern lob saçlardan farklı şekillerde hayatımıza girerek güzelliğimize hareket ve gizem katan perçemlere 2018 İlkbahar-Yaz sezonunun favori saç kesimlerinden ilham alın.

1- Dokulu Pixie

Maskülen güzelliğin yükselen trendi pixie kesimler önümüzdeki sezonun da favorilerinden. Bu kesime gönlünü kaptıranlardansanız saçlarınızın üst kısmını biraz daha uzun tutarak farklı dokular ve küçük detaylar ekleyebileceğiniz bir model tercih ederek bu kült kesime yaz sezonu için yeni bir boyut katabilirsiniz.

 

 

2-Dağınık Bob

Omuzlarınıza kadar olan saçlarınızı biraz daha kısaltmayı düşünüyorsanız ya da saçlarınızı çene hizasında kesiminize daha farklı bir duruş
katmak istiyorsanız kırpık uçlar ve hacimli bir bitiş deneyebilirsiniz. Kaşlarınıza değen dağınık perçemler bu grafik bitişli genç kesimin püf
noktası.

 

 

3-XL Katmanlar

Tek boy uzunluk sıcak yazda tarihe karışıyor. XL boydaki rapunzel saçlarınıza kısalı uzunlu katmanlarla hareket katın. Farklı boydaki tutamlar ve dağınık kuruttuğunuz saçlarınız size umursamaz ve cool bir hava kazandıracak.

 

607 Gösterim

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail